Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Strona główna
Świat Mebli

Firma

Firma "Świat Mebli" powstała w 1996 roku w Zielonej Górze. Początkowo działaliśmy na niewielkiej powierzchni ekspozycyjnej z czasem znacznie rozbudowując swoją działalność.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, bezustannym inwestycjom w poprawę wyglądu ekspozycji i konsekwencji w realizacji założonych celów, salon meblowy "Świat Mebli" na przestrzeni ostatnich lat stał się jednym z największych i najbardziej nowoczesnych sklepów branżowych w regionie.
Jest to  firma specjalizująca się w sprzedaży mebli do mieszkań, domów, biur w szerokiej gamie wzornictwa, a także wszelkich dodatków dekoracyjnych, jak również innych artykułów wyposażenia wnętrz,

Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami w kraju, stawiając sobie jako główny cel - zaspokojenie Państwa oczekiwań. Staramy się tworzyć nasze ekspozycje w zgodzie z najnowszymi trendami, odzwierciedlając w nich naszą pasję i zamiłowanie do pięknych wnętrz.


Salon meblowy “Świat Mebli mieści się  w Zielonej Górze, w Centrum Handlowym Francuska, przy ul. Francuskiej 52.

 

Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie...

Wirtualny Spacer
Stat4u